پنچرگیری‌های سیار شیراز

مقالات

پنچرگیری سیار در شیراز

پنچر شدن لاستیک یک اتفاق ناگهانی است که ممکن است برای هر راننده ای و در هر شرایطی اتفاق بیافتد. برای پنچرگیری لاستیک رایج ترین روش ، استفاده از جک و لاستیک زاپاس است. اما گاهی ممکن است در شرایط و مکانی همچون: حضور در یک بزرگراه متروک یا اطلاع از تعطیلی مغازه مکانیکی یا نبودن لاستیک زاپاس باشیم ، که امکان تعویض لاستیک پنچر شده با این ابزار یا زمان کافی برای باز کردن پیچ و مهره ها و تعویض لاستیک پنچر شده را نداشته باشیم. بنابراین بهتر است از خدمات پنچرگیری سیار در شیراز استفاده کنید.

 

تاریخچه‌ی تولید لاستیک

همانطور که میدانید مهم ترین بخش یک خودرو تایر است. چرا که لاستیک خودرو با سطح زمین در تماس است و موجب تعادل خودرو در هنگام سرعت و ترمز خواهد شد؛ بنابراین در هنگام خرید تایر باید دقت کرد. لاستیک‌های امروزی نسبت به گذشته بسیار پیشرفت کرده است و از مرغوبیت بالایی برخوردار هستند. البته هرکدام از این لاستیک‌ها مزایا و معایب خود را دارند.

مزایای لاستیک تیوبلس چیست؟

مزایای لاستیک تیوبلس نسبت به لاستیک معمولی به شرح زیر است:

 • نصب آسان‌تر
 • وزن کمتر
 • تعمیر ساده‌تر
 • قطعات کمتر
 • کاهش انتقال حرارت از لنت ترمز
 • عمر بیشتر تسمه درون لاستیک
 • عمر بیشتر آج و دیواره جانبی لاستیک
 • عدم انفجار لاستیک در اثر پنچری
 • تعادل بیشتر در هنگام دور زدن
 • ضریب ایمنی بالاتر
 • زمان بیشتر بین پنچر شدن لاستیک و خوابیدن آن
 • نکته: این مسئله باعث می‌شود که راننده فرصت کافی داشته باشد تا خودرو را نزد تعمیرکار ببرد.
 • اگر میخ در تایر تیوبلس فرو رود، باد لاستیک باسرعت خیلی کمی خارج می‌شود.
 • مقاومت بیشتر در برابر ضربات
 • عدم امکان نفوذ اشیای ریز از کناره لاستیک به درون آن
 • صدمات کمتر در دست اندازها

معایب لاستیک تیوبلس چیست؟

معایب لاستیک تیوبلس نسبت به لاستیک معمولی به شرح زیر است:

 • قیمت بالاتر
 • نیاز به مراقبت بیشتر
 • نصب کمی دشوارتر
 • نیاز به تمیزکاری بیشتر

پنچرگیری شبانه روزی در شیراز

در هنگام رانندگی در جاده ها و خیابان ها اجسام ناشناس کوچک بسیار هستند و به خوبی با سطح جاده ترکیب می شوند ، بنابراین دیدن آنها تقریباً غیرممکن است. پیچ ، میخ ، شیشه شکسته و سنگ های تیز تنها نمونه هایی از مواردی هستند که معمولاً در جاده ها یافت می شوند و به راحتی می توانند لاستیک خودرو را سوراخ کرده و باعث شود هوا به تدریج از تایر خارج شود و دیگر نتوانید به سمت مقصد مورد نظر خود حرکت کنید. این اتفاق ممکن است در هز زمان از شبانه روز اتفاق بیفتد در این شرایط باید از پنچرگیری شبانه روزی در شیراز کمک بگیرید.

افرادی که به‌صورت همیشگی از اتومبیل‌شان استفاده می‌کنند و شغل‌شان به آن وابسته است، با مشکلاتی مانند خرابی خودرو بیشتر از دیگران مواجه می‌شوند. اگر خودرو شما دچار نقص فنی شده باشد باید از خدمات امداد خودرو در شیراز کمک بگیرید اگر خودرو شما قابل حرکت نباشد میتوانید از یدک کش در شیراز کمک بگیرید.

چه تجهیزاتی برای پنچرگیری نیاز دارید؟

برای پنچرگیری لاستیک‌های خودرو، به چندین ابزار اساسی نیاز دارید که شامل موارد زیر است:

 

 

دلایل پنچر شدن ماشین چیست؟

پنچر شدن لاستیک‌های خودرو ممکن است به دلایل مختلفی از جمله زیر آمده باشد:

 1. سوراخ شدن لاستیک: سوراخ شدن لاستیک یکی از رایج‌ترین دلایل پنچر شدن آن است. این مشکل ممکن است به دلیل نوک تیز شیئی مانند میله، شیشه، سنگ یا مواد دیگر روی جاده باشد.
 2. اتلاف هوا از لاستیک: یکی دیگر از دلایل پنچر شدن لاستیک، اتلاف هوا از آن است. این ممکن است به دلیل یک شیار کوچک در لاستیک، یا یک شمشیر یا یک نوک تیز از آنجایی که هوا راه خود را از لاستیک پیدا کند، باشد.
 3. خرابی شدید لاستیک: در برخی موارد، پنچر شدن لاستیک به دلیل خرابی شدید آن است. این ممکن است به دلیل یک شکستگی در لاستیک، زانوی خوردگی، یا سایر مشکلات ساختاری باشد.
 4. فشار نادرست در لاستیک: در برخی موارد، پنچر شدن لاستیک به دلیل فشار نادرست در آن است. اگر فشار هوا در لاستیک‌های خودرو شما خیلی کم یا زیاد باشد، ممکن است باعث پنچر شدن آن‌ها شود.

در هر صورت، برای جلوگیری از پنچر شدن لاستیک‌های خودرو، بهتر است آن‌ها را به صورت منظم بررسی کنید و فشار هوا و شرایط ظاهری آن‌ها را بررسی کنید. همچنین، بهتر است از رانندگی در مسیرهای خاکی و دارای شیارهای عمیق خودداری کنید و لاستیک‌های خودرو را همیشه در حالت مناسب نگه دارید. 

پنچرگیری در محل شیراز

چه زمان باید به پنچرگیر سیار در شیراز مراجعه کرد؟

پنچر یا ترمیم لاستیک خودرو، معمولاً به دلیل سوراخ، شیار یا خرابی دیگری در لاستیک‌های خودرو رخ می‌دهد. برای پنچرگیری لاستیک‌های خودرو، شما به ابزارهایی مانند جک خودرو، میله‌ی لوله‌ای، مونتاژ ضد لغزش، کیت تعمیر پنچر، کمپرسور هوا و قیچی نیاز داریددر صورتی که نتوانستید پنچری خودرو را بگیرید بهتر است از خدمات پنچرگیری در محل شیراز  کمک بگیرید. مکانیک‌ها دارای تجهیزات و ابزارهای مورد نیاز برای تعمیر پنچر و تعمیرات خودرو هستند و می‌توانند به راحتی در محل شما حاضر شوند و مشکلات خودرو شما را برطرف کنند.

قیمت پنچرگیری سیار در شیراز

پنچر شدن ماشین مشکل رایجی است که ممکن است برای هرکسی پیش بیاید و می‌تواند ساعت‌ها شما را معطل کند اما اگر دانش کافی برای انجام این کار داشته باشید می‌توانید با صرف حداقل زمان و هزینه این مشکل را به طور کامل برطرف کرده یا شرایط را تا حدی بهبود ببخشید. رعایت اصول ایمنی یکی از مهم‌ترین نکات در هنگام پنچرگیری است. سعی کنید زمانی که این اتفاق افتاد آرامش خود را حفظ کنید، خودرو خود را به کنار خیابان هدایت کنید، نباید با لاستیک پنچر مسافت زیادی را حرکت کنید. قیمت پنچرگیری سیار در شیراز متفاوت است.

لیست بهترین پنچرگیری در شیراز

در یک خیابان آسفالته اگر فرمان اتومبیل شروع به تکان خوردن کند یا صدای کوبیدن بلندی را بشنوید که هم‌زمان با چرخش چرخ‌های اتومبیل باشد، لاستیک پنچر شده است. در سرعت‌های پایین هم صدایی شبیه تپش خواهید شنید، در هر شرایطی اولین کاری که باید انجام دهید خارج‌شدن از مسیر اصلی و ایستادن در یک جای امن است تا آسیب بیشتری به لاستیک یا وسیله نقلیه وارد نشود. همیار خودرو لیست بهترین پنچرگیری در شیراز را در سایت قرار داده است تا شما در شرایطی که خودروتان دچار مشکل شد از آن استفاده کنید.

 

پنچرگیری ماشین سنگین در شیراز

پنچرگیری ماشین سنگین در شیراز یکی از مشکلاتی است که ممکن است در یک خودروی سنگین رخ دهد. پنچرگیری ماشین‌ سنگین ممکن است به دلایل مختلفی اتفاق بیفتد. برای مثال فشار مناسب در لاستیک‌ها برای جلوگیری از پنچرشدن بسیار حائز اهمیت است. فشار هوا کم در لاستیک‌ها می‌تواند باعث شود لاستیک‌ها آسیب‌پذیرتر شده و در نتیجه پنچر شوند. همچنین ضربه به لاستیک‌ها در طول رانندگی می‌تواند باعث پاره شدن یا سوراخ شدن آنها شود. این آسیب‌ها می‌توانند ناشی از سنگ‌ها، قطعات فلزی تیز باشند. همیارخودرو خدمات پنچرگیری ماشین سنگین در شیراز را ارائه میدهد تا در مواقعی که نیاز دارید به صفحه پنچرگیری سیار در شیراز مراجعه کنید.

لیست پنچرگیری های سیار در شیراز

در خیلی از مواقع شاهد بوده‌ایم که، خودروی مشتریان به وسیله خود راننده وارد پارکینگ منزل شده و بدون هیچگونه ایرادی در جای خود پارک کرده است. پس از گذشت زمانی اندک یا کمی بیشتر یا فاصله شبی تا صبح که راننده برای خروج به اتومبیل رسیده شاهد خوابیدن لاستیک بر روی زمین شده است. در این حالت خدمات سریع ما را از لیست مراکز پنچرگیری در شیراز استفاده کنید. برای عیب یابی و رفع نواقص سریع تایر صرفا در پارکینگ منزل یا محل کار با تمامی تجهیزات کامل مقدور میباشد. پنچرگیری درب منزل، به صورت کاملا تخصصی توسط تیم متخصص ما انجام می شود. لیست پنچرگیری های سیار در شیراز در سایت همیار خودرو موجود است.

بهترین پنچرگیری های شبانه روزی شیراز

پنچرگیری سیار شیراز بهترین راهکار برای رانندگانی است که در جاده یا خیابان کم تردد گیر افتاده‌اند. تصور کنید در یکی از مناطق خلوت شیراز در حال رانندگی هستید. ناگهان متوجه پنچر شدن لاستیک خودرو خود شوید. در این صورت اهمیت زمان در تعمیر لاستیک پنچر شده دوچندان می‌شود. شاید لاستیک زاپاس نداشته باشید یا باز کردن چرخ‌ها مشکل به نظر برسد. برای برطرف کردن این مشکل باید از خدمات همیار خودرو استفاده کنید. همیار خودرو لیست بهترین پنچرگیری های شبانه روزی شیراز را مشخص کرده است تا در صورتیکه به خدمات آن نیاز داشتید با آنها تماس برقرار کنید. شما میتوانید لیست شماره تلفن پنچرگیری های شبانه روزی و سیار در شیراز را با کلیک بر روی هر گزینه ببینید.

پنچرگیری خودرو در محل در شیراز

لاستیک ماشین دائما در حال اصطکاک با سطح جاده است. بنابراین طبیعی است که به مرور دچار فرسودگی شود. هر چقدر از طول عمر این قطعه گذشته باشد، میزان خرابی آن بیشتر بوده و در نتیجه احتمال پنچری آن نیز افزایش می‌یابد. بدون شک هیچکس دوست ندارد در طول رانندگی دچار مشکل شود. با این وجود نقص فنی و خرابی خودرو یک امر غیرقابل انکار است. هرچقدر هم که اصول را رعایت کرده باشید، باز هم ممکن است ماشین‌تان دچار خرابی شود. یکی از رایج‌ترین مشکلات پنچر شدن لاستیک است. چه در محل کار خود باشید چه در منزل باشید از خدمات پنچرگیری خودرو در محل در شیراز میتوانید استفاده کنید.

روش های پنچرگیری و کارهایی که باید انجام بدهید؟

 • پیدا کردن سوراخ لاستیک
 • بررسی لاستیک با چشم
 • شنیدن صدای لاستیک
 • ترکیب آب با شامپو یا صابون
 • پوشاندن لاستیک با کف
 • پیدا کردن حباب های بوجود آمده
 • اسپری پنچرگیری لاستیک
 • خارج کردن عامل پنچری در لاستیک
 • تعویض کردن لاستیک آسیب دیده با لاستیک زاپاس

پنچرگیری ماشین در شیراز

متاسفانه بسیاری از جاده‌ها شرایط مناسبی برای رانندگی نداشته و باعث آسیب به قسمت‌های مختلف خودرو می‌شوند. بخش عمده این آسیب‌ها به لاستیک وارد می‌شود. همچنین وجود اشیای تیز و سخت در سطح جاده نیز می‌تواند از دیگر دلایل پنچری باشد. آب‌وهوای بد نیز در بروز چنین مشکلی نقش دارد. هوای گرم باعث افزایش فشار داخل لاستیک می‌شود. این اتفاق می‌تواند زمینه پنچری را فراهم کند. شاید فکر کنید با قراردادن زاپاس این مشکل به‌راحتی حل می‌شود؛ اما ممکن است در شرایطی قرار بگیرید که به زاپاس دسترسی نداشته باشید. در این صورت باید برای پنچرگیری ماشین در شیراز اقدام کنید.

هزینه پنچرگیری ها در شیراز

هزینه پنچرگیری در شیراز به عوامل  گوناگونی بستگی دارد که شامل

نوع لاستیک (تیوبی یا تیوبلس)
تعداد و اندازه لاستیک، نوع خودرو
انجام تنظیم باد

پنچرگیری ماشین در محل یکی از خدماتی است که به تازگی در بسیاری از شهرهای بزرگ همچون تهران، اصفهان یا شیراز راه اندازی شده است. اما این سوال پیش می آید که چرا باید از پنچرگیری سیار کمک بگیریم؟ دو دلیل برای برقراری ارتباط با پنچرگیری سیار در شیراز وجود دارد.

 1. عدم وجود تخصص کافی در پنچرگیری: همانطور که می‌دانید پنچرگیری ماشین یک امر تخصصی بوده و نیاز به یک فرد ماهر دارد. بسیاری از رانندگان به سادگی آب خوردن قادر به این کار هستند. اما دسته‌ی دیگری از افراد آشنایی زیادی با مراحل پنچرگیری نداشته و نیاز به کمک دارند.
 2. عدم دسترسی به ابزارهای مناسب: پروسه یافتن پنچری و تعمیر آن نیاز به ابزارهای مختلفی دارد. علاوه‌بر آچار چرخ، دستگاه بالانس و محلول پنچر گیری نیاز به لوازم خاصی دارید تا بتوانید این کار را انجام دهید. با توجه به این که معمولا تمامی ابزارها در دسترس رانندگان نیست، تعمیرگاه سیار می‌تواند مشکل شما را حل کند.

اطلاعات پنچرگیری های سیار و شبانه روزی شیراز

لاستیک از لوازم مصرفی و پرکاربرد در اتومبیل است که بسیار طبیعی است بعد از مدتی دچار ساییدگی شود. لاستیک فرسوده نمی تواند همانند یک لاستیک نو عمل کند و عملکرد بسیار ضعیف تری دارد. در حقیقت هر چه مقدار ساییدگی و فرسایش لاستیک بیشتر باشد، احتمال پنچر شدن آن نیز در زمان رانندگی بیشتر است. از طرفی شرایط بد جاده ها نیز موجب بروز مشکل در لاستیک ها شده و احتمال پنچر شدن لاستیک را نیز افزایش می دهد. علاوه بر آنها، گرمای هوا عامل دیگری است که موجب پنچری یا ترکیدگی لاستیک اتومبیل می شود. در حقیقت گرما سبب انبساط هوا شده و فشار باد لاستیک را افزایش می دهد. در اتومبیلهای جدید سیستم هشدار دهنده برای مانیتورینگ فشار داخل لاستیک تعبیه شده است که با هشدار به راننده این وضعیت را اطلاع می دهد. در صورتی که قصد استفاده از خدمات پنچرگیری سیار در شیراز برای هر نوع اتومبیل را داشته باشید بهتر است اطلاعات پنچرگیری های سیار و شبانه روزی شیراز را داشته باشید.